Blogging som springbrett til nye muligheter

Jeg leste nettopp et utrolig bra innlegg på Glabladet som jeg mener alle bloggere burde ta en titt på! Trykk på bildet under for å komme til innlegget:

blogging

Les også Sindres artikkel i Avis2 om blogging: http://www.avis2.no/leserens_avis2/Blogg_deg_til_suksess

På Glabladet finner man alltid nyttige artikler om alt fra blogging til personlig utvikling, og er virkelig verdt å sjekke ut. Sindre (gutten bak Glabladet) deler mitt syn hva A4-livet og tradisjonell jobbing angår, så jeg kjenner meg veldig igjen i artiklene han skriver. Men her finnes artikler for alle og enhver, så jeg anbefaler å ta en titt, spesielt på innleggene jeg linker til over her!

5 Responses to “Blogging som springbrett til nye muligheter”

  1. Linn Emilie says:

    Heisann, ville bare tipse om at Medeleine Halm skrev om deg i dag, kanskje du har fått det med allerede :D http://maddisin.blogg.no/
    Polski hilsener :D

  2. Victoria says:

    Heisann! Takk for at du sa ifra;) Var ikke klar over det. :)

  3. Bra innlegg, helt enig med deg at folk bør titte innom glabladet, jeg leser boggen hans titt og ofte, og det er masse bra tips. Selv har jeg hatt en innmari dødperiode med bloggingen, mennå som sommeren lar vente på seg får jeg se om ikke det tar seg opp igjen :)
    Nå er jeg i Elverum på kirurgisk avdeling, men kommer til Sandefjord i juli

  4. joakim says:

    Jeg har tjent penger på blogging, fotobloggen min har gitt meg flere oppdrag.

  5. Victoria says:

    Martha: Ja jeg synes Glabladet er helt genialt, har fulgt med i snart ett år. Ja du får bli mer aktiv på bloggingen igjen, det er jo så morro å følge med på hva du gjør:) Da ses vi snart da!

    Joakim: Det er jo kjempebra da :)

Leave a Reply